Silky Self Tanning Lotion

0 Orders
#
In stock
3,200L

Description

Silky Self Tanning Lotion

100ml

Struktura e tij e mëndafshtë është ideale për aplikim në fytyrë dhe trup. Përhapet lehtë dhe absorbohet shpejt, me një përfundim pa vija. Grimcat e tij të perlave ndërveprojnë me dritën për të shpërndarë një shkëlqim delikat të ylbertë.

Aroma e tij ndjellëse e festës me nota të Portokallit të ëmbël, Tiare dhe Vaniljes është një ftesë e parezistueshme për ta shijuar atë ndjenjë vere.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by