SKIN SURVIVAL+ 24/24 cream

0 Orders
#Ch Breton 002
In stock
7,990L

Description

SKIN SURVIVAL+ 24/24 cream, është një krem micelar me këto efekte:

 • Hidraton 24h
 • Mbron lëkurën nga plakja dhe tharja.
 • I jep shkëlqim fytyrës
 • Vepron mbi rrudha dhe linjat e holla të fytyrës
 • Antioksidant

Për femra dhe meshkuj, për të rinjtë si kujdes parandalues.
Për lëkura të thata.

Mënyra e përdorimit: Aplikohet në mëngjes dhe në mbrëmje pas pastrimit të fytyrës.

Përbërja: Një formulë unike dhe e fuqishme:

 • Vitamina A: ndihmon ne reduktimin e rrudhave
 • Vitamina D: i jep shkëlqim fytyrës
 • Vitamina E: anti-oksidant natyral i fuqishëm, mbron ndaj agresioneve të jashtme
 • Vitamina F: mbron kundër tharjes së lëkurës dhe zbut lëkurën
 • Alantoina:   ndihmon në rigjenerimin e indeve
 • Aloe Vera:   përmirëson elasticitetin e epidermës dhe lufton kundër mplakjes së lëkurës.

50 ml

Brand

Christian Breton

Additional information

I përshtatshëm për

,

Tipi i lëkurës

Lëkurë e thatë

Veprimi

Formulimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SKIN SURVIVAL+ 24/24 cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by