SKIN UP CLASSIC Active Energy

0 Orders
#Isis Pharma 047
In stock
18,065L

Description

Teknologjia ultrasonike siguron  përbërësit aktive me peshë molekulare të ulët dhe të mesme që lejojnë substancat hidrofilike të depërtojnë në lëkurë me efikasitet dhe shpejtësi krahasuar me solucionet tradicionale të kujdesit të lëkurës.

SKIN UP®  KLASIK siguron formulë shumë efektive  dermokozmetike, e aftë për të depërtuar thellë në lëkurë dhe për të siguruar menjëherë përfitime për fytyrën, dekoltenë dhe duart.

Me dizenjimin portativ të  pajisjes SKIN UP®  KLASIK, kujdesi për lëkurën është me ju në çdo kohë dhe çdo ditë, në pëllëmbë të dorës,  duke mbushur zbrazëtinë kur lëkura juaj është më se e ekspozuar ndaj radilave dëmtuese të mjedisit, midis mëngjesit dhe rutinës suaj të kujdesit në mbrëmje.

Brand

Isis Pharma

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SKIN UP CLASSIC Active Energy”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by