Slow Age Fluid

0 Orders
#
In stock
4,950L

Description

Slow Age Fluid

50ml

Vichy Slow Age Fluid Moisturizer është një kujdes ditor që lufton shenjat e plakjes së lëkurës në zhvillim: nga rrudhat e para, nga parregullsitë e vogla tek shenjat e pigmentimit, nga tiparet e lodhura të fytyrës deri në humbjen e shkëlqimit.

– për forcimin e lëkurës
– furnizimi optimal i lagështirës
– SPF 25 kundër rrezeve UVA dhe UVB
– i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
– i testuar dermatologjikisht
– me ujë termal nga Vichy

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Additional information

Kategoria

Kozmetike

I përshtatshëm për

Open chat
Powered by