Soft Protection Cream With Aloe Vera

0 Orders
#Atrix 001
In stock
300L

Description

Atrix Soft Protection Cream With Aloe Vera

100 ml

Krem i butë për duart me Aloe Vera

Kremi mbrojtës i butë Atrix ka një formulë të butë dhe të lehtë që thith shpejt për të ndihmuar në zbutjen e lëkurës, ndërsa ofron përfitime afatgjata dhe qetësuese falë Aloe Veres dhe përbërësve të tjerë kryesorë mbrojtës. Siguron njomje efektive ndërsa është mjaft i butë për të gjitha llojet e lëkurës, pH neutral, nuk përmban ngjyrues artificialë.

I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi:

Mund ta perdorni sa herë që ju e ndjeni të nevojshme ose kur kuart tuaja janë të ashpërsuara.

Indikacionet:

Mund të pëdoret për të gjithë tipet e lëkurës.

Ingedientët:

Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Cera Microcristallina, C12-15 Alkyl Benzoate, Cetearyl Isononanoate, Aloe Barbadensis, Dimethicone, Paraffinum Liquidum, Sodium Carbomer, Phenoxyethanol, Methylparaben, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Benzyl Salicylate, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citronellol, Eugenol, Hydroxycitronellal, Parfum.

Brand

Atrix

Additional information

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Veprimi

,

Sasia

100 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Soft Protection Cream With Aloe Vera”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by