Soin Hydratant Anti-Age

0 Orders
#
In stock
4,100L

Description

Soin Hydratant Anti-Age

50ml

Hidraton dhe tonifikon lëkurën tuaj. Duke vepruar në shenjat e plakjes: riparon lëkurën dhe i jep elasticitet. • Ristrukturimi: Rinisja e sintezës natyrore të acidit hialuronik. • Rindërtimiγ: Rikthen elasticitetin në lëkurë. • Antioksidant: Parandalon stresin oksidativ. Kremi hidratues kundër plakjes rekomandohet për të gjitha lëkurat e ndjeshme, me mjekër ose tre ditë dhe lëkurë të rruar së fundmi. Përdorimi: Aplikoni krem hidratues kundër plakjes në fytyrë dhe qafë, edhe pas rruajtjes.

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by