Solar Filter SPF 30

0 Orders
#Sweet Skin System 001
In stock
6,000L

Description

Sweet Skin System Solar Filter SPF 30

150 ml

Formulimi inovativ, rezistent ndaj ujit dhe djersitjes, i jep lëkurës mbrojtje optimale ndaj rrezeve UVA dhe UVB dhe e mban atë të hidratuar dhe elastike.
Formulimi i tij i veçantë me Acid Kojic lejon një ekspozim të sigurt në diell, lë lëkurën të butë dhe të hidratuar dhe nxit një nxirje homogjene.

Përdorimi:

Vendosni kremin kundër diellit me një masazh të lehtë derisa të thithet plotësisht.

Ingredientët:

Aqua, Caprylic / capric Triglyceride, Ethylhexyl Stearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glyceryl Stearate, Glycerin, Cetyl Alcohol, Benzophenone-3, Ceteareth-20, Dimethicone, Hydrolyzed Milk Protein, Titanium Dioxide, Phenoxy Virginethanol, Hamamelis Extractyl 12 Leaf Alcohol, Cetyl Palmitate, Sodium Pca, Propylene Glycol, Allantoin, Kojic Acid, Imidazolidinyl Urea, Triticum Vulgare Germ Oil, Parfum, Polyhydroxystearic Acid, Alumina, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Solorbuble Collagen, Sodium Dehydroacetate, Carbomerate, Sodium Dehydroacetate, Carbomer, Sodium Benzyl Alcohol, Lactic Acid, Ethylhexylglycerin, Silica, Disodium Edta, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Eugenol, Hydroxycitronellal

Brand

Sweet Skin System

Additional information

Sasia

150 ml

Veprimi

,

Formulimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Solar Filter SPF 30”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by