Soothing Cream 1-st Wrinkles

0 Orders
#
In stock
5,300L

Description

Soothing Cream 1-st Wrinkles

50ml

Nuxe Nirvanesque Kremi i parë për zbutjen e rrudhave me fara lotus blu dhe bozhure de-streson, relakson dhe hidraton lëkurën normale kur shfaqen rrudhat e para. Shfaqja e rrudhave të para lidhet drejtpërdrejt me mikro-tensionet e lëkurës. Kremi Nuxe zbut menjëherë dhe dukshëm zbut rrudhat dhe vijat e imëta. Falë rrënjëve të saj Bozhure dhe Althea, fara Lulëkuqe dhe Lotus Blu, ndihmon në relaksimin e lëkurës. Musk Trëndafili vaj hidraton shumë.
I lagur, lëkura duket e relaksuar, rrudhat e para zvogëlohen dhe tiparet e fytyrës duket se janë të stresuara: çehra duket shkëlqyese.
88,7% e përbërësve të përgjithshëm janë me origjinë natyrore. Pa parabene. Jo komedogjene.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by