Sophie la Girafe Teether +0 m

0 Orders
#Sophie 001
In stock
2,500L

Description

Sophie la Girafe Teether +0 m

Sophie me përbërje 100% të gomës naturale dhe ngjyrave të sojës, i qetëson bebet kur nis periudha e daljes së dhëmbëve dhe është lodra e tyre relaksuese deri sa të rriten.

Sophie la Girafe, unaza për dhëmbët më e dashur për më shumë se 55 vjet!

E bërë nga 100% gome natyrale nga pema e Hevea, Sophie është pa përbërës kimikë.

Cilësia e butë e Sophie dhe pjesët e shumta të përtypshme (veshët, brirët, këmbët), e bëjnë atë të përsosur për qetësimin e mishrave të dhimbshëm të foshnjës gjatë daljes së dhëmbëve!

Bërë prej 100% gome natyrale dhe bojë ushqimore e cila mund të zbehet.

Çdo njësi është unike, sepse secila prej tyre është vizatuar individualisht.
Pjesë të shumta për të përtypur dhe për të luajtur të sigurt.

Mosha 0+m

SHENIM: Paketimi mund të ndryshojë pasi prodhuesi ka ndryshuar paketimin kohët e fundit.

Brand

Sophie la Girafe

Additional information

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sophie la Girafe Teether +0 m”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by