Special Pack Lifting

0 Orders
#Korff 094
In stock
8,120L

Description

Korff Special Pack Lifting

Paketim Special nga Korff i cili përmban kremin e ditës me SPF 15 dhe kremin per konturin e syve dhe të buzëve me efekt Lifting.

Krem i ditës SPF 15

Krem fytyre me një strukturë të lehtë, të butë dhe të zhytur shpejt. Formula e saj, me Avena Sativa (4%) dhe Acid Hyaluronic me peshë të lartë molekulare, relakson dhe tonifikon lëkurën, duke kryer një efekt ngritës të menjëhershëm dhe afatgjatë.

Krem për konturin e syve dhe buzëve

Trajtimi me Avena sativa dhe Acid Hyaluronic me peshë të lartë molekulare, relakson dhe tonifikon lëkurën, duke kryer një efekt ngritës të menjëhershëm. Ekstrakti Goji Berri dhe një përbërës aktiv Multimineral ndriçojnë lëkurën, duke e bërë atë të shkëlqyeshme, ndërsa një Ekstrakt Bambu e ushqen atë në thellësi.

Brand

Korff

Korff është një kompani italiane me përvojë të madhe në kozmetikë për fytyrën, trupin, mbrojtjen nga dielli dhe grimin.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Special Pack Lifting”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

Open chat
Powered by