Splat Green Tea Bio-Active Toothpaste

0 Orders
#Splat 010
In stock
860L

Description

Përshkrimi

Ekstraktet e çajit jeshil, sherebelës dhe kamomilit kanë veprim antibakterial dhe pengojnë krijimin e pllakës dentare.
Perlat natyrale përmbajnë kalçium dhe aminoacide të cilat forcojnë smaltin e dhëmbëve.
Ekstrakti i livandos ka veprim të fortë antiseptik dhe mbron mishin e dhëmbëve.
Nuk përmban fluor, SLES, triclosan, chlorhexidine.

Përdorimi

Rekomandohet larja e dhëmbëve dy herë në ditë pas ushqimit.

Përbërësit

Tetrapotassium Pyrophosphate, PVP, Hydrolyzed Pearl, Maris Salt, Camellia Sinensis Leaf Extract, Lavandula Angustifolia Oil, Chamomilla Recutita Extract, Salvia Officinalis Extract, Papain.

Brand

Splat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Splat Green Tea Bio-Active Toothpaste”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by