Splat Kids Natural Toothpaste

0 Orders
#Splat 012
In stock
650L

Description

Përshkrimi

Pastë dhëmbësh 98% natyrale, e sigurtë dhe nëse gëlltitet nga fëmijët. Siguron mbrojtje kundër kariesit dhe forcim të smaltit të dhëmbëve.
Xheli aloe vera, l-arginina dhe ekstraktet e farave të rrushit të kuq kujdesen për mishin e dhëmbëve të fëmijëve tuaj.
Pa mente, fluor, parabene, SLS/SLES, triclosan, chlorhexidine, alkool, peroxide, saccharin, GMO, gluten, alergjenë.

Përdorimi

Rekomandohet larja e dhëmbëve në darkë pas ushqimit

Përbërësit

Hydrogenated Starch Hydrolysate, Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Calcium Hydroxyapatite, Cellulose Gum, Aroma, Potassium Thiocyanate, Lactoferrin, Lactoperoxidase, Glucose Oxidase, Glucose Pentaacetate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Xanthan Gum, Cocamidopropyl Betaine, Lonicera Caprifolium Flower Extract, Lonicera Japonica Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Vitis Vinifera Seed Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Arginine, Paprika extract, Capsanthin, Сapsorubin, Carmine (CI 75470), Lutein.

Brand

Splat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Splat Kids Natural Toothpaste”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by