Splat Mouthwash Biocalcium

0 Orders
#Splat 017
In stock
550L

Description

Përshkrimi

Kombinimi i hidroksipatitit dhe kalçiumit të nxjerrë nga lëvozhga e vezës ndihmojnë në rimineralizimin e smaltit.
Lëkura e limonit dhe vaji esencial i glikanxos kanë efekt antiinflamator.
Enzima papainë zbardh smaltin dhe pengon krijimin e pllakës dentare.
Pa fluor, triclosan, chlorhexidine, paraben, saharin, SLS/SLES, aroma sintetike dhe kolorant.

Përdorimi

Rekomandohet shpëlarja e gojës një-dy herë në ditë.

Përbërësit

Aqua, Glycerin, Xanthan Gum, PVP, Hydroxyapatite, Benzyl Alcohol, Sodium Bicarbonate, Sodium Benzoate, Polyglyceryl-4 Laurate/Sebacate, Polyglyceryl-6 Caprylate/Caprate, Aroma, Potassium Sorbate, Zinc Acetate, Sodium Coco-Sulfate, Papain, Maltitol, Calcium Lactate, Illicium Verum Fruit/Seed Oil, Citrus Limon Peel Oil, Stevia Rebaudiana Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Pentylene Glycol, Potassium Thiocyanate, Lactoferrin, Lactoperoxidase, Glucose Oxidase, Glucose Pentaacetate, Limonene.

Brand

Splat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Splat Mouthwash Biocalcium”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by