Splat Ultracomplex Bio-Active Toothpaste

0 Orders
#Splat 024
In stock
540L

Description

Përshkrimi

Një pastë multiaktive me hidroksipatit dhe kalçium që përforcon smaltin e dhëmbëve.
Sistemi zbardhues Sp.ëhite zbardhon dhe shkëlqen dhëmbët.
Jonet e kalçiumit dhe të zinkut kanë veprim antiinflamator dhe pakësojnë ndjeshmërinë e dhëmbëve.
Nuk përmban fluor,SLЕS, triclosan, chlorhexidine.

Përdorimi

Rekomandohet larja e dhëmbëve dy herë në ditë pas ushqimit.

Përbërësit

Sodium Bicarbonate, Potassium Nitrate, Calcium Lactate, Zinc Citrate, PVP, Hydroxyapatite, Bisabolol, Papain.

Brand

Splat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Splat Ultracomplex Bio-Active Toothpaste”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by