Spray Body SPF50+

0 Orders
#
In stock
3,915L

Description

Spray Body SPF50+

200ml

Emulsion i lehtë me llak, aromë e freskët, e rehatshme, e këndshme. Me një kompleks filtrimi që siguron një mbrojtje të gjerë UVB/UVA të lëkurës dhe kontraston plakjen e fotografisë. E pasuruar me ADN Safecomplex, i jep rehati dhe elasticitet lëkurës së ekspozuar ndaj diellit.

Perdorimi:

Aplikojeni në të gjithë trupin të paktën 30 minuta para se të qëndroni nën diell. Përsëriteni shpesh. Kushtojini vëmendje kohës së spërkatjes për të shmangur zbrazjen e shishes më parë.

Brand

Korff

Korff është një kompani italiane me përvojë të madhe në kozmetikë për fytyrën, trupin, mbrojtjen nga dielli dhe grimin.

Additional information

I përshtatshëm për

Formulimi

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by