Stelatopia Cleansing Oil

0 Orders
#
In stock
3,000L

Description

Stelatopia Cleansing Oil

500ml

Mustela Stelatopia Pastrues Vaji Atopic Skin Skin Aromë-Free është një vaj larës ideal për lëkurën atopike. E bën kohën e banjës një përvojë ngushëlluese dhe të këndshme. Për fytyrën, trupin dhe flokët. I përshtatshëm si për foshnjat ashtu edhe për fëmijët.

Brand

Mustela®

70 vjet pas krijimit, ambicia e Mustela mbetet e njëjtë: të qëndrojë pranë prindërve dhe ta bëjë jetën e tyre më të lehtë falë markave tona natyrore të kujdesit të lëkurës. Me fjalë të tjera: për të çliruar prindërit nga skuqjet e pelenave, nga efekti i ujit të fortë në kohën e banjës, nga ato njolla të kuqe dhe kruajtje që nuk e lënë Foshnjën të flejë, nga ato gërvishtje dhe gërvishtje, ose nga zbulimi se çfarë duhet të jetë mbrojtja nga kremi kundër diellit përdoret sapo perëndon dielli veror etj.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

,

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by