Stelatria Purifying Recovery Cream

0 Orders
#
In stock
1,600L

Description

Stelatria Purifying Recovery Cream

40ml

Mustela Stelatria Purifying Recovery Cream zbut acarimin, riparon lëkurën dhe ndihmon në ribalancimin e florës së lëkurës.

Formuluar posaçërisht për lëkurën e të porsalindurve, foshnjave dhe fëmijëve të vegjël.
Projektuar për të qetësuar acarimet dhe skuqjet e lokalizuara të cilat mund të çojnë në përhapjen e baktereve (fytyrë dhe trup).
0% parabene, ftalate, fenoksietanol, klorfenesinë, parfume, ngjyra.
Përdorimi

Brand

Mustela®

70 vjet pas krijimit, ambicia e Mustela mbetet e njëjtë: të qëndrojë pranë prindërve dhe ta bëjë jetën e tyre më të lehtë falë markave tona natyrore të kujdesit të lëkurës. Me fjalë të tjera: për të çliruar prindërit nga skuqjet e pelenave, nga efekti i ujit të fortë në kohën e banjës, nga ato njolla të kuqe dhe kruajtje që nuk e lënë Foshnjën të flejë, nga ato gërvishtje dhe gërvishtje, ose nga zbulimi se çfarë duhet të jetë mbrojtja nga kremi kundër diellit përdoret sapo perëndon dielli veror etj.

Additional information

I përshtatshëm për

,

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by