Stick SPF50+

0 Orders
#
In stock
2,450L

Description

Stick SPF50+

10ml

Ngjitni SPF 50+ (MBROJTJE SHUM E LART) me një strukturë të lehtë dhe me prekje të thatë që lë një film transparent në lëkurë. E pasuruar me kompleksin ADN Safe dhe Centella Asiatica, ajo ka një efikasitet hidratues dhe kundër plakjes.
Si të përdorni: aplikojeni shkopin në fytyrën e pastruar, të paktën 30 minuta para ekspozimit në diell. Përhapeni produktin me lëvizje rrethore derisa të absorbohet plotësisht. Përsëriteni aplikimin e produktit shpesh gjatë ditës.
I papërshkueshëm nga uji. Pa derivate gruri. Jo komedogjene. E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht. Nikeli, Kromi, Kobalti, Mërkuri dhe Palladiumi të testuar*.
* Më pak se 1 pjesë për milion secila. Sasi të vogla mund të jenë përgjegjëse për sensibilizimin e lëkurës.

 

Brand

Korff

Korff është një kompani italiane me përvojë të madhe në kozmetikë për fytyrën, trupin, mbrojtjen nga dielli dhe grimin.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

Open chat
Powered by