Stretch Marks Cream 3 in 1

0 Orders
#
In stock
3,600L

Description

Stretch Marks Cream 3 in 1

150ml

Kremi Mustela Maternité Stretch Marks 3 në 1 është formuluar posaçërisht për të parandaluar shfaqjen e strijave gjatë shtatzënisë. Ky krem zbut dhe zbut lëkurën. Me aromë delikate.

Brand

Mustela®

70 vjet pas krijimit, ambicia e Mustela mbetet e njëjtë: të qëndrojë pranë prindërve dhe ta bëjë jetën e tyre më të lehtë falë markave tona natyrore të kujdesit të lëkurës. Me fjalë të tjera: për të çliruar prindërit nga skuqjet e pelenave, nga efekti i ujit të fortë në kohën e banjës, nga ato njolla të kuqe dhe kruajtje që nuk e lënë Foshnjën të flejë, nga ato gërvishtje dhe gërvishtje, ose nga zbulimi se çfarë duhet të jetë mbrojtja nga kremi kundër diellit përdoret sapo perëndon dielli veror etj.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by