Stretchs Marks Oil

0 Orders
#
In stock
2,400L

Description

Stretchs Marks Oil

45ml

Vaji i certifikuar i strijave organike është i formuluar me 100% përbërës me origjinë natyrale.

Përbërësi i tij i patentuar aktiv është nxjerrë nga vaji maracuja (fruta pasioni).

 

Brand

Mustela®

70 vjet pas krijimit, ambicia e Mustela mbetet e njëjtë: të qëndrojë pranë prindërve dhe ta bëjë jetën e tyre më të lehtë falë markave tona natyrore të kujdesit të lëkurës. Me fjalë të tjera: për të çliruar prindërit nga skuqjet e pelenave, nga efekti i ujit të fortë në kohën e banjës, nga ato njolla të kuqe dhe kruajtje që nuk e lënë Foshnjën të flejë, nga ato gërvishtje dhe gërvishtje, ose nga zbulimi se çfarë duhet të jetë mbrojtja nga kremi kundër diellit përdoret sapo perëndon dielli veror etj.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by