Suavinex Luge Ushqimi x 2

0 Orders
#Suavinex 008
In stock
700L

Description

Suavinex Luge Ushqimi x 2

Përshkrimi: Kjo lugë për ushqim, me formën e saj ergonomike, është shumë e dobishme gjatë fazës së ushqyerjes.

Forma e rrumbullakosur dhe e harkuar është e sigurtë dhe e lehtë për beben dhe mamanë për përdorim dhe është e lehtë për ta mbajtur kur fëmijën e ushqejnë ose ushqehet vetë.

Nga 4 muaj

I sigurtë për larje në lavapjatë

Pa BPA

I disponueshëm në ngjyrë rozë, blu dhe mente

Paketim me 2 copë

 

Brand

Suavinex®

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Suavinex Luge Ushqimi x 2”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by