Suavinex Toddler Cup Blu

0 Orders
#Suavinex 016
In stock
1,290L

Description

Suavinex Toddler Cup Blu

Finxhan me dy doreza të mëdha, ideale që fëmija juaj të mësojë të pijë vetëm.

Material që nuk prishet, i sigurtë në mikrovalë dhe lavapjatë.

Brand

Suavinex®

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Suavinex Toddler Cup Blu”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by