Sublime Cleansing Oil

0 Orders
#Onagrine 006
In stock
2,100L

Description

Sublime Cleansing Oil

200 ml

Sekreti i bukurisë i frymëzuar nga ritualet japoneze të heqjes së make-up-it, ky vaj sublime heq përbërjen nga fytyra, sytë dhe buzët. Lëreni veten të befasuar nga struktura e saj kremoze e cila shndërrohet në qumësht në kontakt me ujin dhe nga aroma delikate e Nerolit. Ky trajtim ndijor zgjon shqisat tuaja dhe transformon heqjen e grimit në një moment të vërtetë kënaqësie.

* Pastrues
* Heqës grimi
* Ushqyes

Përbërësit aktivë:

Aguliçe mbrëmje
Pambuku
Borage

Udhëzime për përdorim:
Nxehtësia e vajit në pëllëmbën e dorës tuaj pastaj aplikojeni në fytyrën tuaj, sytë mbyllur. Masazhoni me delikatesë, më pas shpëlajeni me ujë të pastër.

Lista e ingredientëve:

AQUA (WATER), PEG-7 GLYCERYL COCOATE, GLYCERIN, COCO-GLUCOSIDE, SODIUM COCOAMPHOACETATE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PEG-90 GLYCERYL ISOSTEARATE, GLYCERYL OLEAGRIDE, PARUMRICA, SODIUM CHYCERYL OLEAGRIDE, SODIUM CHYCERYL OLEAGRIDE, SODIUM CHILD BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, LAURETH-2, BORAGO OFFICINALIS SEED OIL, GOSSYPIUM HERBACEUM (COTTON) SEED OIL, OENOTHERA BIENNIS (EVENING PRIMROSE) OIL, CAMELLIA JAPONICA SEED OIL, CARAMEL, HYDOCOPHEROLATED.

Brand

Onagrine

ONAGRINE: 30 VITET E BUKURISE DHE MADHESHTISE NATYRALE. Produktet e Onagrine kanë lindur nga krijimtaria dhe depërtimi i disa shtigjeve që gjetën frymëzimin e tyre në natyrë dhe ende përpiqen të rrisin bukurinë e grave. Edhe sot, produktet ONAGRINE mbeten fryt i frymëzimit të grave, botanistëve dhe dermatologëve që kontrollojnë natyrën çdo ditë në kërkim të përbërësve të çmuar dhe unikë dhe aromave delikate, për t'ju ofruar një kujdes të jashtëzakonshëm natyral të lëkurës.

Additional information

Sasia

200 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sublime Cleansing Oil”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by