Sun Care AC Cream SPF30+

0 Orders
#
In stock
2,200L

Description

Sun Care AC Cream SPF30+

50ml

Suncare AC Cream SPF 30 është një krem mbrojtës jo i yndyrshëm i diellit për lëkurën me vaj, të prirur ndaj akneve, si dhe thatësinë ose acarimet e shkaktuara nga terapitë farmaceutike.
Ka veprim seboregulues dhe keratoregulues për të rregulluar sebumin dhe për të mbajtur poret nga bllokimi duke parandaluar shfaqjen e njollave.
E pasuruar me Acid Hialuronik, siguron veti hidratuese dhe qetësuese.
Cilësia e saj jo-yndyrore, e lehtë ndihmon lëkurën me vaj dhe njollat tregojnë efekt përmirësues.

Brand

Froika

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by