Sun Lotion SPF 50+

0 Orders
#
In stock
3,600L

Description

Sun Lotion SPF 50+

200ml

Dëshironi të ndani pak argëtim në diell me Foshnjën? Shijoni me siguri ato momente të çmuara falë aleatit tuaj më të mirë: locionit tonë SPF50+ UVB UVA UV.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë lëkurën e ndjeshme, jotolerante ndaj diellit dhe të prirur ndaj atopisë, siguron një mbrojtje shumë të lartë kundër rrezeve UVA dhe UVB dhe një rezistencë shumë të lartë ndaj ujit, djersitjes dhe fërkimit nga peshqirët ose rrobat.

E lëmuar dhe e lëngshme, struktura e saj është e lehtë për tu aplikuar dhe lë lëkurën e Foshnjës të ndjehet e butë dhe e hidratuar, me një përfundim jo ngjitës.

Brand

Mustela®

70 vjet pas krijimit, ambicia e Mustela mbetet e njëjtë: të qëndrojë pranë prindërve dhe ta bëjë jetën e tyre më të lehtë falë markave tona natyrore të kujdesit të lëkurës. Me fjalë të tjera: për të çliruar prindërit nga skuqjet e pelenave, nga efekti i ujit të fortë në kohën e banjës, nga ato njolla të kuqe dhe kruajtje që nuk e lënë Foshnjën të flejë, nga ato gërvishtje dhe gërvishtje, ose nga zbulimi se çfarë duhet të jetë mbrojtja nga kremi kundër diellit përdoret sapo perëndon dielli veror etj.

Additional information

I përshtatshëm për

, ,

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

Open chat
Powered by