Sun Powder- SPF 50+ Translucent

0 Orders
#
In stock
6,860L

Description

Sun Powder- SPF 50+ Translucent

13g

Mbushësi Dermastir është një pluhur mbrojtës nga dielli me filtra mbrojtës nga dielli që mbrojnë lëkurën nga UVA dhe UVB. Grimcat e kolagjenit mbushin dhe mbrojnë rrudhat nga rrezet e diellit. Vitamina C aktive është shtuar për të parandaluar pigmentimin. Pluhuri i diellit Dermastir ka një efekt matësues në lëkurë dhe kjo komplimenton djersitjen që i ndodh lëkurës kur ekspozohet në diell. Pluhuri i diellit mund të përdoret edhe mbi make up, ndryshe nga kremrat e tjerë mbrojtës nga dielli. I papërshkueshëm nga uji.

Brand

Dermastir

DERMASTIR - PROFESSIONAL LUXURY SKINCARE. Ritual i Avancuar Kundër Plakjes Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një ritual të kujdesit të lëkurës që ka një efekt radikal në shenjat e ndryshme të plakjes dhe u frymëzua nga trajtimet estetike mjekësore. Ka efekt zbutës në rrudha, forcon lëkurën, përcakton konturet e fytyrës, ka efekt tonifikues dhe ristrukturues. Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një larmi produktesh për të gjitha llojet dhe shqetësimet e lëkurës.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

Open chat
Powered by