Sun Protect & Bronze Lotion

0 Orders
#Nivea 019
In stock
1,390L

Description

Krem mbrojtes kundra diellit dhe njekohesisht nxires, e markes Nivea.

Formule sensitive me mbrojtje mesatare SPF 30.

Permban filtra UVA / UVB organike dhe minerale shume te efektshme per mbrojtje te menjehershme.

Nuk permban parfum apo ngjyrues.

Reziztent ndaj ujit.

Testuar dermatologjikisht.

Aplikohet para ekspozimit ne diell dhe duhet ta riaplikoni pas notit dhe pas fshirjes me peshqir.

Sasia 200ml.

Brand

Nivea

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sun Protect & Bronze Lotion”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by