Sunissime D/Sole Baum Rep Rehyd VIS/DEC

0 Orders
#
In stock
3,500L

Description

Sunissime D/Sole Baum Rep Rehyd VIS/DEC

40ml

Laboratorët Lierac propozojnë linjën e parë të përkujdesjes së lëkurës me veprim riparues të shenjave të plakjes nga rrezatimi, duke i dhuruar lëkurës butësi. Ky qumësht me konsistencë të lehtë e freskuese largon ndjesinë e djegies dhe nxehtësisë duke ulur temperaturën e lëkurës. Formulimi i saj mbron lëkurën nga efektet e rrezeve. Lëkura shfaqet plotësisht e hidratuar dhe e tonifikuar nga aplikimi i parë dhe me pamje të përmirësuar pas aplikimeve të përditshme. E përshtatshme për çdo tip lëkure.

Përbërës aktiv:

  • Ekstrakt Lajthie e egër: mbron lëkurën nga foto-plakja qelizore
  • Omega-3 & 9 nga vaji i avokados: efekt zbutës e rigjenerures
  • Acid hialuronik: efekt hidratues
  • Peptide aktivizuese të melaninës: zgjat mbajtjen e ngjyrës

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në fytyrë e në qafë pas ekspozimit në diell. Për një efekt riparues e hidratues intensiv të aplikohet një sasi balsami e të lihet për 5 minuta. Më pas pastrohet sasia e tepërt e produktit.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by