Sunissime SPF15 Fluide Prot Viso/Dec

0 Orders
#
In stock
4,500L

Description

Sunissime SPF15 Fluide Prot Viso/Dec

40ml

Lierac Sunissime Protective Fluid Global Anti-Aging SPF50+ 40ml është një lëng i cili vepron në shenjat e dukshme të plakjes duke mbrojtur lëkurën tuaj nga efektet e dëmshme të diellit.

Ky lëng vepron në sportet e errëta, rrudhat dhe zbehjen e lëkurës duke ruajtur lëkurën tuaj nga dielli falë përbërësve aktivë:

– Sistemi i filtrimit me spektër të plotë: infra të kuqe, dritë e dukshme, UVA/UVB,
– Pro-taurine,
– Acidi Hialuronik,
– Peptidi aktivizues i tanit.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by