Sunissime SPF30 Fluide Prot Viso/Dec

0 Orders
#
In stock
4,500L

Description

Sunissime SPF30 Fluide Prot Viso/Dec

40ml

Veprim korrigjues për trajtimin e shfaqjes së njollave të errëta, rrudhave dhe zbehjes së lëkurës, Lëngu Mbrojtës BB përdor pro-taurinë dhe acid hialuronik për të ushqyer lëkurën ndërsa formula gjithashtu siguron mbrojtje të plotë të lëkurës. Për më tepër, shtimi i një peptidi aktivizues të nxirjes ndihmon për të inkurajuar dhe mbështetur një cirk të ndezur.

Përdorimi: Aplikojeni në fytyrë dhe dekolte para ekspozimit në diell. Ripërdorni çdo 2 orë ose pas notit, djersitjes ose tharjes me peshqir.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by