Sunissime SPF50 Fluide Prot Viso/Dec

0 Orders
#
In stock
4,500L

Description

Sunissime SPF50 Fluide Prot Viso/Dec

40ml

Lëngu mbrojtës energjik
kundër plakjes
Energjizon lëkurën,
zmadhon cirkun

Fytyrë & dekolte
SPF50 +
40ml

Gama e parë diellore kundër plakjes e laboratorëve LIERAC e cila mbron spektrin global duke energjizuar lëkurën.

Kompleksi i përgjithshëm i mbrojtjes dhe energjisë:

– Mbrojtja e spektrit global (UVA, UVB, drita infra të kuqe dhe e dukshme)
sistemi i patentuar i filtrit (UVA / UVB) + flavonoide bimore (IR) + melaninë fraksionale (LV): mbron lëkurën nga shenjat e dukshme të plakjes së fotografisë: Rrudhat, humbja e qëndrueshmërisë dhe njollat.

– Pro taurine
Ai kap radikalet e lira për shkak të rrezeve UV për t’u shndërruar në taurinë: pengesa e lëkurës është rritur **, stimuluar rinovimin e qelizave **, aktivizimin e hidratimit qelizor **: lëkurë me cilësi më të mirë, të hidratuar, të forcuar, të fuqizuar.

Përbërësit shtesë:

– Acidi hialuronik
Ajo formon një film mbrojtës në lëkurë i cili garanton një efekt rigjenerues intensiv: lëkura është e lëmuar, e mbushur dhe e hidratuar intensivisht.

– Peptidi aktivizues i nxirjes
Aktivizon prodhimin e melaninës, për një nxirje intensive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by