Super Serum [10]

0 Orders
#
In stock
8,900L

Description

Super Serum [10]

30ml

Serumi NUXE Super [10] është koncentrati universal kundër plakjes nga NUXE. Ky serum luksoz përfaqëson shkrirjen perfekte midis dy fushave të ekspertizës së NUXE: kujdesit të lëkurës kundër plakjes dhe vajrave natyralë botanikë. Ky serum përmban acidin hialuronik natyral, të marrë nga bioteknologjia botanike, si përbërësin e tij yll. Acidi hialuronik është i njohur për efektin e tij ripërtëritës dhe gjallërues, pasi është në gjendje të depërtojë thellë në lëkurë për të minimizuar shfaqjen e vijave të imta dhe rrudhave. Prandaj, është një përbërës thelbësor për t’u përfshirë në një rutinë kundër plakjes, në çdo moshë. Këtu, NUXE kombinon vetitë e testuara të acidit hialuronik natyral me vetitë hidratuese dhe qetësuese të vajrave botanikë. Mijëra mikro-sfera të arta, të cilat janë pezulluar në serum, bartin përfitimet e këtyre vajrave botanikë në lëkurë me lehtësi. Së fundi, qelizat vendase të Edelweiss ofrojnë përfitime të shumta kundër plakjes.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by