Superlative Eye Contour Cream

0 Orders
#Korff 091
In stock
9,070L

Description

Superlative Eye Contour Cream

15 ml

Trajtimi i konturit të syve, me Nourishing Complex, Sericin dhe Kafein ushqen lëkurën, mbush rrudhat dhe zvogëlon fryrjen dhe rrethët e errët poshtë syve. Kontura e syve së shpejti do të duket më e relaksuar dhe më e ndritshme për një efekt intensiv kundër lodhjes.

*Indikohet edhe për konturin e buzëve.

Përdorimi:

Aplikojeni në mëngjes dhe / ose në mbrëmje në zonën periokulare të pastër dhe të thatë, duke e masazhuar produktin deri në thithjen e plotë.
Mos e aplikoni në qepalla.

*Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
*Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe merkur.

Përbërësit:

Aqua (Water), Glycereth-26, Butylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Theobroma cacao (Cocoa) Seed Butter, Diethylhexyl Carbonate, Stearic Acid, Glycerin, Alcohol, Octyldodecanol, Caffeine, Cetearyl Glucoside, Dimethicone, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Tridecyl Stearate, Tridecyl Trimellitate, Cetyl Dimethicone, Panthenol, Sodium Polyacrylate, Tocopheryl Acetate, Pyrus sorbus Bud Extract, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Avena sativa (Oat) Kernel Extract, Dipentaerythrityl Hexacaprylate/Hexacaprate, Pentylene Glycol, Lecithin, Allantoin, Sericin, Ethyl Linoleate, Ethyl Linolenate, Ethyl Oleate, Sodium Hydroxide, 3-Aminopropane Sulfonic Acid, Calcium Hydroxymethionine, Polysorbate 20, Tocopherol, Arachidyl Propionate, Retinyl Palmitate, PEG-8, Hydroxyethylcellulose, Silica, Caramel, Citric Acid, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance), CI 19140 (Yellow 5).

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Superlative Eye Contour Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by