Superlative Face Elixir

0 Orders
#Korff 090
In stock
11,600L

Description

Superlative Face Elixir

30 ml

Face Elixir, me Kompleksin Ushqyes, Vitaminën C dhe ekstraktin e Rosehip, ndihmon në rivendosjen e barrierës së lëkurës dhe nivelin optimal të lagështimit dhe ushqimit, duke kontrastuar plakjen e lëkurës. Lëkura e fytyrës së shpejti do të duket e ringjallur, tonike, elastike dhe e ndritshme.

Përdorimi:

Vendosni disa pika në lëkurën tuaj të fytyrës në mëngjes dhe në mbrëmje, duke masazhuar produktin deri në thithjen e plotë. Përsëriteni aplikimin sipas nevojës. Më pas, përdorni Korff Superlative Cream 24 orë ose Korff Superlative Balm.

Përbërësit:

Diethylhexyl Carbonate, Pentaerythrityl Tetracaprylate / Tetracaprate, Caprylic / Capric Triglyceride, Octyldodecanol, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Lecithin, Tocopherol, Arachidyl Propionate, Retinyl Palmitate, Carthamus tinctorius (Safflower Linen Oil, Etholen Oil, Bisafflower Linen Etholte, Etholen Oil, Etholen Oil, Bis Extract, PEG-8, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Tocopheryl Acetate, Parfum (Fragrance)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Superlative Face Elixir”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by