Superlative Regenerating Face Cream

0 Orders
#
In stock
11,220L

Description

Superlative Regenerating Face Cream

50ml

Kremi i fytyrës 24 orë, me Kompleks ushqyes, Kalcium dhe një kompleks multivitamin, ushqen, tonifikon dhe ristrukturon lëkurën thellësisht, duke ndihmuar në kontrastimin e rrudhave dhe plakjes së lëkurës. Lëkura e fytyrës së shpejti do të duket e lëmuar dhe e relaksuar.

Brand

Korff

Korff është një kompani italiane me përvojë të madhe në kozmetikë për fytyrën, trupin, mbrojtjen nga dielli dhe grimin.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

Open chat
Powered by