SUPOFEN 500MG *20 TABLETA

0 Orders
#
In stock
172L

Description

SUPOFEN 500MG *20 TABLETA

Permban Paracetamol me veti antipiretike dhe analgjezike. Qeteson dhimbjet me natyra te ndryshme dhe ul temperaturen e larte.

7-14 vjec: 1 tablete cdo 1-3 here ne dite.
Te rritur dhe femije mbi 14 vjec: 1 tablete 3-4 hee ne dite.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SUPOFEN 500MG *20 TABLETA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by