Support Line Ankle Eight bandage M

0 Orders
#Support Line 002
In stock
1,050L

Description

Përshkrimi

Fasho llastiku në formën e 8-tës, material pambuku dhe lehtësisht e përdorshme në këpucë.
Përdoret në rastet e dhimbjes së kyçit, edemave.

Për të zgjedhur masën e duhur për ju, referojuni përmasave të mëposhtme:

Brand

Support Line

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Support Line Ankle Eight bandage M”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by