Supra Radiance Cream Gel

0 Orders
#
In stock
8,060L

Description

Supra Radiance Cream Gel

50ml

Xhel-Krem Lierac Supra Radiance Anti-Ox Renewing është një krem ​​shkrirës i cili rrit shkëlqimin dhe zbut rrudhat, duke mbrojtur gjithashtu lëkurën nga rreziqet mjedisore si ndotja dhe stresi oksidativ. Ky krem ​​është ideal për njerëzit me lëkurë normale deri në atë të kombinuar, pasi ndihmon në mbajtjen e lëkurës mat dhe mbron lëkurën, duke e mbuluar atë me një cilësi aromatike dhe luksoze. Lëkura bëhet rrezatuese, rinovohet, detoksifikohet dhe menjëherë bëhet më e lëmuar.

Lierac Supra Radiance është përgjigja për gratë që janë mbi 40 vjeç dhe kanë një mënyrë jetese urbane. Mjedisi (rrezatimi ultraviolet, ndotja, tymi i duhanit, mungesa e gjumit, stresi) është identifikuar si një nga autorët kryesorë në atë që ka të bëjë me shenjat e plakjes së parakohshme, kështu që përparimet e fundit në teknologjitë kundër plakjes kanë qenë të fokusuara në detoksifikimin e trupit dhe parandalimin e lirimit radikalët. Gama Supra Radiance është frymëzuar nga një proteinë kryesore në luftimin e plakjes së parakohshme, Nfr2.

Karakteristikat:
Cilësi: xhel-krem;
Aromë: freesia, piper rozë dhe fasule tonka;
Çështjet e lëkurës: lëkura e shurdhër, rrudhat dhe vijat e holla;
Koha e aplikimit: mëngjes;
Mosha: 40+;
Lloji i lëkurës: normale në lëkurë të kombinuar;
Përfitimet kryesore: rrit shkëlqimin, efekt zbutës të menjëhershëm kundër rrudhave dhe vijave të imëta.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by