Tanning Oil High Protection

0 Orders
#
In stock
3,600L

Description

Tanning Oil High Protection

150ml

Vaji për rrezitje NUXE Sun High Protection for Face and Body SPF30 është një krem kundër diellit me vaj të thatë që mbron nga rrezatimi UVA dhe UVB duke promovuar akoma nxirjen dhe parandalimin e fotografimit të parakohshëm.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by