TEEN DERM MASK

0 Orders
#Isis Pharma 017
In stock
1,248L

Description

TEEN DERM MASK – Kombinim për lëkurë yndyrore me akne. Maskë, skrab pastrues 40 ml.

  • Hidraton
  • Thith dhe rregullon tepricën e yndyrës

Mënyra e përdorimit: Përdoret një ose dy herë në javë në të gjithë fytyrën edhe qafën.

– 0% paraben

– 0%phenoxyethanol

Brand

Isis Pharma

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TEEN DERM MASK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by