Tena pants normal large

0 Orders
#Tena 003
In stock
2,989L

Description

Përshkrimi

Pelena në formë mbathjesh, të cilat ofrojnë përthithje maksimale dhe mbrojtje të trefishtë nga lagështira, rrjedhja dhe aromat.
Të përshtatshme në rastet e inkontinencës urinare.
Prodhuar me një material të butë dhe komfort për lëkurën.
Sigurojnë një përshtatje shumë të mirë në trup, duke ofruar rehati dhe siguri individuale.
Të pajisura me sistemin neutralizues të aromave.
Testuar dermatologjikisht.

Masa L (large) – Perimetri i belit 100- 135cm

Brand

Tena

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tena pants normal large”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by