TEOSYAL® PURESENSE REDENSITY 1

0 Orders
#
In stock
12,264L

Description

TEOSYAL® PURESENSE REDENSITY 1

2*1ml

Projektuar për parandalimin e rrudhave dhe rehidratimin e fytyrës, qafës dhe dekoltenë.

Brand

TEOSYAL

Gama e plotë e produkteve TEOSYAL® përbëhet nga mbushës unikë të lëkurës me dendësi të ndryshme xhel dhe veti unike duke e bërë secilën të veçantë për trajtimin e zonave të ndryshme të fytyrës dhe arritjen e rezultateve të ndryshme, nga parandalimi i vijave të imta dhe/ose rrudhave deri në rimodelimin e konturit të lëkurës. fytyre.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by