Advanced Filler Normal to Combination Skin

0 Orders
#Teoxane 001
In stock
12,880L

Description

Advanced Filler Normal to Combination Skin.

Për lëkurë normale dhe mikse.

Kombinimi ekskluziv i përbërësve RHA® dhe ingredientëve të tjerë ristrukturues ndihmon në ruajtjen dhe mbajtjen e hidratimit të qëndrueshëm ndërsa stimulon acidin hialuronik dhe kolagjenin e lëkurës për të zvogëluar dukshëm linjat dhe rrudhat e imëta. Ky krem është i shkëlqyer për ata që dëshirojnë të zbusin shenjat e një lëkure pa tonus dhe të plakur.

*Mban nivelin e hidratimit dhe hidraton.

*Redukton shfaqjen e linjave të imëta dhe rrudhave.

*Absorbon yndyrën e tepërt.

*Përmirëson dukshëm qëndrueshmërinë e lëkurës.

Përbërësit kryesorë: 

RHA® – Acidi hialuronik: forcon barrierën e lëkurës dhe hidraton.

Kompleksi Rikonstruktues i lekurës, një kombinim i aminoacideve, antioksidantëve, vitaminave dhe mineraleve për të mbrojtur dhe ringjalleruar pamjen.

NovHyal – Acid hialuronik i gjeneratës së tretë: Përbërës natyral i cili ndihmon ne stimulimin e sintezës së acidit hialuronik

Matrixyl 3000: Shton elasticitetin dhe qëndrueshmërinë.

Përdorimi:

Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte në mëngjes dhe/ose mbrëmje pas serumit RHA® ose serumit RHA® x VCIP.

Përbërësit:

AQUA (WATER), DIISOPROPYL SEBACATE, GLYCERIN, PROPANEDIOL, DICAPRYLYL CARBONATE, SILICA, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER), GLYCERYL STEARATE, LIMNANTHES ALBA (MEADOWFOAM) SEED OIL, JOJOBA ESTERS, HYDROGENATED COCONUT ACID, ETHYLHEXYL PALMITATE, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), BUTYLENE GLYCOL, CETEARYL ALCOHOL, PHOSPHATE BUFFERED SALINE, OLEIC/LINOLEIC/LINOLENIC POLYGLYCERIDES, BENZYL ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), HYDROXYETHYLCELLULOSE, CHLORPHENESIN, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, DISODIUM EDTA, PEG-8, SALICYLIC ACID, CARBOMER, SODIUM LACTATE, TOCOPHEROL, SILICA DIMETHYL SILYLATE, POLYSORBATE 20, SORBIC ACID, DISODIUM ACETYL GLUCOSAMINE PHOSPHATE, SODIUM NITRATE, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER-2, ASCORBYL PALMITATE, SODIUM HYALURONATE, GLYOXAL, ASCORBIC ACID, CITRIC ACID, PALMITOYL TRIPEPTIDE-1, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7, GLUTATHIONE, PYRIDOXINE HCL, THIOCTIC ACID, ACETYL CYSTEINE, LYSINE HYDROCHLORIDE, VALINE, ISOLEUCINE, LEUCINE, THREONINE, ARGININE, GLYCINE, ZINC ACETATE, PROLINE, COPPER SULFATE.

 

 

Brand

Teoxane

Additional information

I përshtatshëm për

Tipi i lëkurës

Lëkurë mikse, Lëkurë normale

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Advanced Filler Normal to Combination Skin”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by