Recover Complexion Spf 50

0 Orders
#Teoxane 009
In stock
7,700L

Description

Recover Complexion Spf 50

Mbulues kremoz mbrojtës ndaj diellit me efekt të dyfishtë, anti-rrudhë dhe make-up.

Përshkrimi:

Sekreti për një mbulim të madh me pamje natyrale, teksa trajton rrudhat është pikërisht Teoxane Recover Complexion SPF 50. Ky produkt përmban tre tonalitete natyrale , të krijuara për t’u përzierë lehtë së bashku, duke mundësuar një tonalitet optimal, të përshtatshëm për të gjitha tonet e lëkurës. I pasur me acid hialuronik, arnica, vitaminë E. Siguron mbrotje të lartë ndaj diellit (SPF 50), ideal për përdorim pas proçedurave estetike. Mundëson mbulimin e parregullsive të lëkurës (njolla, rrathë të zinj, skuqje, shenja), duke korrigjuar dhe njëtrajtësuar ngjyrën e lëkurës. Formulë e testuar nën kontroll mjekësor. Pa parabenë. Pa fenoksietanol.

Përdorimi:

Përzieni nuancat me sfungjerin e posatçëm, për të gjetur ngjyrën e përsosur për lëkurën tuaj. Aplikoni butesisht direkt në zonën që doni të mbuloni dhe përhapeni derisa ngjyra të bëhet e njëtrajtshme.

Përbërësit:

DICAPRYLYL CARBONATE, ISONONYL ISONONANOATE, TITANIUM DIOXIDE [NANO], ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, POLYETHYLENE, CERA ALBA (BEESëAX), OCTOCRYLENE, DIMETHICONE, CYCLOPENTASILOXANE, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, ALUMINA, AQUA (ëATER), NYLON-12, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOëER) SEED OIL, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, SODIUM MYRISTOYL GLUTAMATE, HYDRATED SILICA, TOCOPHERYL ACETATE, STEARALKONIUM HECTORITE, SIMETHICONE, ALUMINUM HYDROXIDE, PROPYLENE CARBONATE, SILICA, ARNICA MONTANA FLOëER EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, BENZYL ALCOHOL, TIN OXIDE, BHT, TOCOPHEROL, DEHYDROACETIC ACID, ASCORBYL PALMITATE +/- : CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77492 (IRON OXIDES), CI 77491 (IRON OXIDES), CI 77499 (IRON OXIDES).

Brand

Teoxane

Additional information

Formulimi

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Recover Complexion Spf 50”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by