TERMASOMI GEL 75ML

0 Orders
#Phyris 065
In stock
3,526L

Description

TERMASOMI GEL

Freskues, xhel pa përbërje vajore e cila rrit gatishmërinë e lëkurës. Lëkura furnizohet me substanca minerale dhe elementë gjurmë.

Llojet e lëkurës: Normale, e thatë, e kombinuar, e yndyrshme

Gjendja e lëkurës: E cila ka nevojë, nevojë për rigjenerim

 

Mënyra e aplikimit: Pas pastrimit dhe përpara përkujdesjes, aplikoni një sasi sa një madhësi bajameje dhe lëreni të përthithet nga lëkura. Më pas aplikoni produktet e përshtatshme të përkujdesjes.

Brand

Phyris

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TERMASOMI GEL 75ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by