Thermal Spring Water 300 ml

0 Orders
#La Roche-Posay 002
In stock
1,830L

Description

Thermal Spring Water 300 ml 

Ujë thermal La Roche Posay, 100% i pastër, i pasur me Selenium dhe minerale te tjera.

Qetësues për fytyrën me lëkurë të ndjeshme, freskon butësisht dhe tonifikon lëkurën, natyralisht i pasur me minerale me karakteristika qetësuese dhe antioksiduese të demonstruara shkencërisht.

  • I testuar nga dermatologët
  • I përshtatshëm për lëkurën e ndjeshme
  • Pa paraben, aroma, vajra

Përdorimi: Pas një pastrimi të butë të fytyrës, sprucojeni  8 deri në 12 cm nga fytyra dhe lëreni për 2 deri në 3 minuta. Butësisht hiqni sasine e tepërt pa fërkim. Përdoreni sa herë të dëshironi, në shtëpi, në zyrë ose edhe në lëvizje.

Përbërësit:

AQUA / WATER (La Roche-Posay Thermal Spring Water)

 

Brand

La Roche Posay

Pionier në përparimet më të fundit në dermatologji, La Roche-Posay ofron një sërë produktesh për kujdesin e lëkurës së fytyrës dhe trupit të dizajnuara për të pastruar, trajtuar, hidratuar dhe mbrojtur lëkurën me përbërës të sigurt dhe efektiv. Linja është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe përmban formula dhe struktura të avancuara për shqetësime të ndryshme të lëkurës, përfshirë lëkurën e thatë, aknet, ekzemën, anti-plakjen dhe më shumë. Eksploroni pastruesit, hidratuesit, kremrat kundër diellit dhe trajtimet dhe zbuloni shtesën perfekte në regjimin tuaj të kujdesit të lëkurës.

Additional information

Tipi i lëkurës

Lëkurë e ndjeshme, Të gjitha tipet e lëkurës

Veprimi

,

Grup-mosha

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Thermal Spring Water 300 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by