TIME RELEASE CERAMIDE REPAIR 30ML

0 Orders
#Phyris 024
In stock
4,836L

Description

TIME RELEASE CERAMIDE REPAIR

Mbrojte afatgjatë për ruajtjen e lëkurës ndaj faktorëve negativ mjedisor. Rigjenerim i shtresës yndyrore të lëkurës. Parandalon dehidratimin e lëkurës. Përmirësim i përgjithshëm i gjendjes së lëkurës.

Llojet e lëkurës: Normale, e thatë, e kombinuar

Gjendja e lëkurës: Sensitive, e cila ka nevojë, nevojë për rigjenerim

 

Mënyra e aplikimit: Pas pastrimit dhe Somi-t, aplikoheni në një shtresë të hollë në mënyrë që  të mbulojë fytyrën, qafën dhe dekoltenë. Pas 10-20 minutash, pastroheni me një pastrues të lagur.

Brand

Phyris

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TIME RELEASE CERAMIDE REPAIR 30ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by