TIME RELEASE COLLAGEN DEPOT 75ML

0 Orders
#Phyris 014
In stock
4,134L

Description

TIME RELEASE COLLAGEN DEPOT

Mbështetës i qëndrueshmërisë së lëkurës, në mënyrë të vazhdueshme dhe për një kohë të gjatë. Përmirëson elasticitetin e lëkurës duke mbështetur vetëaft­ësinë e lëkurës, për të sintetizuar kolagjenin

Llojet e lëkurës: Normale, e thatë, e kombinuar, e yndyrshme

Gjendja e lëkurës: Sensitive, e cila ka nevojë, nevojë për rigjenerim

 

Mënyra e aplikimit: Pas pastrimit dhe Somi-t, aplikoni 1-2 pipeta në fytyrë, qafë, dekolte. Aplikoni një krem përkujdesës në të gjithë sipërfaqen e lëkurës.

Brand

Phyris

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TIME RELEASE COLLAGEN DEPOT 75ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by