Tinted Moisturising Cream

0 Orders
#
In stock
2,900L

Description

Tinted Moisturising Cream

30ml

Ky hidratues i mëndafshtë, pa ngjyrë, me pigmente minerale, Frangipane Blossom dhe Acid Hyaluronic menjëherë i jep lëkurës një shkëlqim të shëndetshëm. Ajo jep një ton të barabartë të lëkurës, hidraton dhe mbron lëkurën kundër plakjes së parakohshme. Përputhet me lëkurën tuaj.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by