Tolerance Lotion Nettoyante Gelifiee

0 Orders
#
In stock
2,600L

Description

Tolerance Lotion Nettoyante Gelifiee

200ml

Pastrimi dhe heqja e make up-it janë ritualet vitale të bukurisë.
Zgjedhni produktet e duhura kozmetike të përshtatura për llojin e lëkurës tuaj.
Një Locion Pastrues Gelled nga Tolérance Avène është ideale për lëkurën më delikate dhe të ndjeshme.

Rutina juaj thelbësore e bukurisë:
Pastroni fytyrën tuaj nga përbërja, ndotja dhe papastërtitë e tjera. Locioni pastrues Tolerance Avène është krijuar posaçërisht për lëkurën e ndjeshme ndaj mbindjeshmërisë pa e irrituar atë.
Cilësia e saj e xheluar është më pak yndyrore se një krem, por lejon një përdorim dhe absorbim më të lehtë.
Formula e saj garanton rehati dhe butësi.

Shijoni përparësitë e tij çdo ditë:
– fytyra juaj është e mbrojtur nga thatësia
– Struktura e tij origjinale dhe e butë parandalon acarimin
– I pafajshëm edhe për lëkurën tepër të ndjeshme

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by